Kurumsal

DÜNDEN BUGÜNE ŞELALE İNŞAAT

Faaliyetlerine Aydın Kuşadası’nda 1998 yılında başlayan Şelale İnşaat halen daha sektörde yerini korumaktadır.

Kendisine has konsepti ile üretimini tamamladığı projelerde çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeyi başaran Kuşadası Şelale İnşaat, bugüne kadar tamamladığı projelerle 16’nin üzerinde nitelikli konut inşa etmiş ve bu projelerin birçoğunda hızlı satış rekorlarının ve arzın çok üzerindeki talebin haklı gururunu yaşamıştır.

Şelale İnşaatın yarattığı Trend Royal ile üretilen her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesi amaçlanmıştır.

İnşaatın yanında gayrimenkul danışmanlığı, mühendislik hizmetleri, konut ve iş yeri inşaatları ve dekorasyon tadilat işlerini de yapan Şelale İnşaat Kuşadası’nda büyümekte olup yeni projelere imza atmaktadır.

Sadece Kuşadası’nın değil Türkiye’nin de en büyük ve kapsamlı spor ve yaşam kulüplerinden, içinde yer alan açık- kapalı yüzme havuzları, SPA merkezi, son teknoloji fitness salonları, Kids Club, masa tenisi ve basketbol sahaları ile hizmet vermektedir.

Kuşadası Şelale İnşaat, Türkiye’ye değer katan ve ekonomiye yön veren büyük projelerin yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle eğitim, çevre, kültür, sanat ve sağlık alanlarında yürütülen çalışmalara destek vermektedir. Geleceğin Türkiye’sinde üstlendiği öncü rolü sürdürmeyi hedefleyerek, tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanmaktadır.