DEKORASYON VE TADİLAT İŞLEMLERİ

Bir inşaatta temelden çatıya aşağı yukarı 45 ayrı ekip çalışması yapılmaktadır. Şelale İnşaat programlarında da yer alan, zaman ve para kayıbını önleme prensibi esasen bütçe planına dayanmaktadır. Komplike yapılacak bir dekorasyon çalışmasına temel olan elemanların hepisi bir arada yapıldığı zaman hem müşterinin maliyet kayıbı en aza indirgenir, hemde zaman kayıbı önlenir. Dolayısı ile iş verimliliği de yükselir.

Komplike işlerde alan ekiplerin herbirinin yaptığı iş bir diğerine bağlıdır. İster küçük bir apartman dairesi, isterseniz bir malikane yapın, iş programı yapmadan sağlıklı ve gerçekçi maliyet analizi çıkarmadan atılan adımlar, size bu hatanızın bedelini para ve zaman kaybı olarak ödetir. Şelale İnşaat evinizde yada işyerinizde birden çok tadilat ve dekorasyon işlemleri yapılacaksa “anahtar teslim dekorasyon ve tadilat” hizmetlerini önermektedir.

Kuşadası’nda anahtar teslim dekorasyon ve tadilat işlemleri dendiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Şelale İnşaat sizler için dekorasyon ve tadilat işlemlerini üstlenmektedir.