Hakkımızda

DÜNDEN BUGÜNE ŞELALE İNŞAAT

Şelale İnşaat Ltd. Şaban Yazıcı ve Ali Kozoğlu tarafından kurulmuştur. İnşaat sektöründe 40 yılı aşkın tecrübesi ile faaliyet göstermektedir.

Firmamız 1998 yılından beri Kuşadası’nda faaliyet göstermektedir.

Şelale İnşaat Ltd. 300’den fazla çalışanı ile İnşaat Emlak, Gayrimenkul Danışmanlığı satış ve satış sonrası hizmetler sunmaktadır. Tüm projeler 1998-2021 yılları arasında uygulandı.

WATERFALL LTD. İnşaat sektöründe  uzun yıllar deneyime sahip, KUŞADASI’nın önde gelen inşaat firmalarından biridir, proje teslim süreleri konusunda geçmiş başarıları ve titizliği ile güvenilirliği ilke edinmiştir.

Çevreye saygılı, hukuken uygun, aynı zamanda güvenli, kaliteli, işlevsel ve estetik projeler sunuyoruz.

WATERFALL LTD. gerçekleştirdiği her projede aynı titizlik, özen ve ciddiyetle çalışır. Böylelikle ister büyük ister küçük proje olsun, öncelikle projenin lokasyonuna büyük önem verilmektedir. WATERFALL LTD tarafından oluşturulan tüm yaşam alanları. KUŞADASI’nın ulaşım ve prestij açısından en özel noktalarında yer almaktadır.

WATERFALL LTD’nin bir diğer özelliği. Projeler, en ince ayrıntısına kadar yüksek kalite standartlarına sahiptir ve sadece görünüm açısından değil, malzeme ve uygulama kalitesi açısından da benzersizdir.

Mimarinin kusursuz tasarlandığı, sınırsız sosyal aktivitelerin olduğu bir dünya sunuyoruz.